2019 Yılı BİLSEM'e Alınacak Öğretmen Kontenjan Listesi

2019 Yılı BİLSEM'e Alınacak Öğretmen Kontenjan Listesi

2019 Yılı BİLSEM'e Alınacak Öğretmen Kontenjan Listesi
Bu içerik 1812 kez okundu.

2018 Yılı Bilim ve Sanat Merkezleri Öğretmen Seçme ve Atama Kılavuzu Yayımlandı.Ayrıca BİLSEM'e Alınacak Öğretmen Kontenjanı da açıklandı.

Milli Eğitim Bakanlığı, BİLSEM'e öğretmen seçme ve atama kılavuzunu yayımladı.

2019 yılı Bilsem Öğretmen Seçme ve Atama Kılavuzu Yayımlandı.

Bakanlığımıza bağlı bilim ve sanat merkezlerinin öğretmen ihtiyacının karşılanmasına yönelik öğretmen alımı yapılacaktır. Başvuru ve başvuruya ait onay süreci 09-16 Ocak 2019 tarihleri arasında http://mebbis.meb.gov.tr adresinden gerçekleştirilecektir. Öğretmen seçme ve atama sürecine ilişkin iş ve işlemlerin kılavuzda yer alan hükümler doğrultusunda yapılması gerekmektedir.

Bilim ve Sanat Merkezlerine Öğretmen 2019 Seçme ve Atama Kılavuzu'nu indirmek için TIKLAYINIZ

Bilim ve sanat merkezlerine alınacak öğretmenlere ait 2019 kontenjan listesi için TIKLAYINIZ. - iL İL Tüm Türkiye
 


 

(Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, İçel (Mersin), İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce)

Ogretmenler.Com

bilsem 2019 bilsem öğretmen bilsem öğretmen alımı bilsem 2019 öğretmen alımı bilsem öğretmen kontenjan