AÖL 2.Dönem Ders Seçme İşlemleri 12 Şubat Son Gün

2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı 2.Dönem Ders Seçme İşlemleri başlamış olup 12 Şubat 2022 tarihinde mesai bitiminde sona erecektir.

AÖL 2.Dönem Ders Seçme İşlemleri 12 Şubat Son Gün
Bu içerik 1922 kez okundu.

18 yaşından gün almış öğrencilerin  (25.03.2005 tarihi ve öncesi doğanlar) dönem ve kredi sınırlaması olmaksızın haftalık ders çizelgesinde belirtilen derslerden varsa önce alt dönemin başarısız olunan ortak/zorunlu/alan derslerini sonra birbirini takip eden ortak/zorunlu/alan derslerini ve seçmeli derslerini program bütünlüğü içinde sırasıyla en fazla 12 ders; 

18 yaşından gün almamış öğrencilerin ise kredi sınırlaması olmaksızın bulundukları dönem ve alt dönemlerden haftalık ders çizelgesinde belirtilen derslerden varsa öncelikle alt dönemin başarısız olunan ortak/zorunlu/alan derslerini, sonra bulundukları dönemin ortak/zorunlu/alan derslerini ile alt dönem ve bulundukları dönemin seçmeli derslerini program bütünlüğü içinde sırasıyla, en fazla 12 ders, seçimi yapabileceklerdir. 

Öğrencilerimiz 12 Şubat 2022 mesai bitimine kadar ders seçimi yapabileceklerdir. Hiç ders seçimi yapmayan öğrencilerimize otomatik ders seçimi ataması yapılacaktır. 

2.Dönem Ders Seçme İşlemleri AÖL Açık Öğretim Lisesi Ders seçme işlemleri