14-15 Nisan 2018 AÖF Bahar Dönemi Ara Sınav Görevli Başvuruları

14-15 Nisan 2018 AÖF Bahar Dönemi Ara Sınav Görevli;Salon Başkanı,Gözetmen vb.. başvuruları Başladı.

14-15 Nisan 2018 AÖF Bahar Dönemi Ara Sınav Görevli Başvuruları
Bu içerik 2545 kez okundu.

14-15 Nisan 2018 AÖF Bahar Dönemi Ara Sınav Görevli Başvuruları Başladı

14-15 Nisan 2018 AÖF Bahar Dönemi Ara Sınav Görevli;Salon Başkanı,Gözetmen vb.. başvuruları Başladı.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Güz dönem sonu sınavlarında 14-15 Nisan 2018 tarihlerinde görev almak isteyenler, AÖF görevli sistemleri olan AUGİS'e giriş yaparak 25 Mart 2018 tarihine kadar gözetmenlik,başkanlık vb görevli isteğinde bulunmaları gerekir.

14-15 Nisan 2018 Cumartesi-Pazar Açık Öğretim Fakültesi sınavları toplam 4 oturum şeklinde yapılacağı için her oturum için görev isteğinde bulunmak gerekiyor.Birden fazla da görev verilebiliyor.

Görev başvuru talebi için oturumlar seçildikten sonra,yabancı dil durumu belirtilmelidir.Ardından görev istenen binalar seçilerek tercihler onaylanmalı.

Ayrıca görev başvurusu yaptıktan sonra kendisine görev verilenlere o görevi istenilen tarihlerde onaylamaları gerekiyor.

ADIM ADIM AÖF GÖREV TALEBİ

14-15 Nisan 2018 tarihlerinde 4 oturumdan oluşan AÖF Dönem sonu sınavlarında görev almak için şu adımları izleyin:

1) AÖF AUGİS sistemine (https://sinav.anadolu.edu.tr/augis/)giriş yapınız.

2) Menüden "Görev Talebi"ne tıklayın3) Görev Almak İstenen Oturum Tercihini yapın (toplam 4 oturum var)4) Yabancı dil biliyor ve görme engelli öğrenciler için okuyucu görevi almak istiyorsanız yabancı dil seçimini yapın.(Bilmiyorsanız Hiç biri seçiniz..)
5) En az 5 bina seçimi yapınız. 
AÖF Bina Seçimi

6) Yeşil renkli "Seçtiğim Sınavlarda Görev Almak İstiyorum" butonuna tıklayınız.

7) Açılan pencereden "Evet" yada "Hayır" ile onaylayın.

Sınava ait tercihlerinizi yaptıktan sonra sayfanın altında yer alan "Seçim işlemlerimi tamamladım. Seçimlerimi onaylamak istiyorum" butonuna basmanız gerekmektedir. Onay verilmeyen seçimler işleme alınmayacaktır. Tercih işleminiz başarıyla tamamlandığında GÖREV TALEP EDİLEN SINAVLAR bölümünde yaptığınız seçimler listelenecektir.

Yabancı Dil Bilgisi

Görme engelli öğrencilerimizin sınavlarında okuyucu olarak görev yapabilmeniz amacıyla yabancı dil bilginizi belirtmeniz gerekmektedir. Birden fazla seçim yapabilirsiniz.

Görev Almak İstenilen Bina Seçimi

Sınav yapılacak binalar aşağıda listelenmektedir. Görev almak istediğiniz binaları aşağıdan seçebilirsiniz. Minimum 5 bina seçimi yapmanız gerekmektedir.
Seçim işlemlerinizi onaylamak için sayfanın altında yer alan "Seçim işlemlerimi tamamladım. Seçimlerimi onaylamak istiyorum" butonuna basmanız gerekmektedir. Seçim yapıp onaylamadığını binalar işleme alınmayacaktır.

2018 YILI AÖF SINAVLARI GÖREVLİ ÜCRETLERİ

Gözetmen: 90 TL
Salon Başkanı: 100 TL

 Ogretmenler.Com

14-15 Nisan 2018 AÖF Bahar Dönemi Ara Sınav Görevli Başvuruları AÖF Bahar Dönemi Ara Sınav Görev