13-14 Ocak 2018 AÖF Dönem Sonu Sınavı Görevli Başvuruları

13-14 Ocak 2018 AÖF Güz Dönem Sonu Sınavı Görevli;Salon Başkanı,Gözetmen vb.. başvuruları Başladı.

13-14 Ocak 2018 AÖF Dönem Sonu Sınavı Görevli Başvuruları
Bu içerik 2390 kez okundu.

13-14 Ocak 2018 AÖF Güz Dönem Sonu Sınavı Görevli;Salon Başkanı,Gözetmen vb.. başvuruları Başladı.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Güz dönem sonu sınavlarında 13-14 Ocak 2018 tarihlerinde görev almak isteyenler, AÖF görevli sistemleri olan AUGİS'e giriş yaparak 24 Aralık 2017 tarihine kadar görev isteğinde bulunmaları gerekir.

13-14 Ocak 2018 Cumartesi-Pazar Açık Öğretim Fakültesi sınavları toplam 4 oturum şeklinde yapılacağı için her oturum için görev isteğinde bulunmak gerekiyor.Birden fazla da görev verilebiliyor.

Görev başvuru talebi için oturumlar seçildikten sonra,yabancı dil durumu belirtilmelidir.Ardından görev istenen binalar seçilerek tercihler onaylanmalı.

Ayrıca görev başvurusu yaptıktan sonra kendisine görev verilenlere o görevi istenilen tarihlerde onaylamaları gerekiyor.

13-14 Ocak AÖF Sınavı

ADIM ADIM GÖREV TALEBİ

13-14 Ocak 2018 tarihlerinde 4 oturumdan oluşan AÖF Dönem sonu sınavlarında görev almak için şu adımları izleyin:

1) AÖF AUGİS sistemine (https://sinav.anadolu.edu.tr/augis/)giriş yapınız.

2) Menüden "Görev Talebi"ne tıklayın3) Görev Almak İstenen Oturum Tercihini yapın (toplam 4 oturum var)4) Yabancı dil biliyor ve görme engelli öğrenciler için okuyucu görevi almak istiyorsanız yabancı dil seçimini yapın.(Bilmiyorsanız Hiç biri seçiniz..)
5) En az 5 bina seçimi yapınız.

AÖF Bina Seçimi
6) Yeşil renkli "Seçtiğim Sınavlarda Görev Almak İstiyorum" butonuna tıklayınız.

7) Açılan pencereden "Evet" yada "Hayır" ile onaylayın.

BAŞVURU SAYFASINDAKİ AÇIKLAMALAR

Başvuru sayfasında yapılan açıklamaları dikkatli okuyunuz.

 BİLGİ NOTU

“Salon Başkanı” ve “Gözetmen” türündeki görevliler, Anadolu Üniversitesi merkezi otomasyon sistemi tarafından çeşitli ölçütler (unvan, hizmet yılı, sınav tercihi, geçmiş sınav görevleri vb.) çerçevesinde otomatik olarak belirlenmekte; bu görevlerden iade edilenlerin yerine yeni görevlilerin belirlenmesi işlemi ise Sınav Koordinatörlüklerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bina Sınav Sorumlusu, Bina Sınav Sorumlusu Yardımcısı, Bina Yöneticisi, Şehir İçi Sınav Evrakı Nakil Görevlisi vb. görevliler ise belirli ölçütler doğrultusunda Sınav Koordinatörlüklerimiz tarafından belirlenmektedir. 
Sınava ait seçim işlemlerinizi yaptıktan sonra sayfanın altında yer alan "Seçim işlemlerimi tamamladım. Seçimlerimi onaylamak istiyorum" butonuna basmanız gerekmektedir. 

Yabancı Dil Bilgisi

Görme engelli öğrencilerimizin sınavlarında okuyucu olarak görev yapabilmeniz amacıyla yabancı dil bilginizi belirtmeniz gerekmektedir. Birden fazla seçim yapabilirsiniz.

Görev Almak İstenilen Bina Seçimi

Sınav yapılacak binalar aşağıda listelenmektedir. Görev almak istediğiniz binaları aşağıdan seçebilirsiniz. Minimum 5 bina seçimi yapmanız gerekmektedir.
Seçim işlemlerinizi onaylamak için sayfanın altında yer alan "Seçim işlemlerimi tamamladım. Seçimlerimi onaylamak istiyorum" butonuna basmanız gerekmektedir. Seçim yapıp onaylamadığını binalar işleme alınmayacaktır.

 Ogretmenler.Com

AÖF Sınavı Görevli Başvuruları AÖF Dönem Sonu Sınavı Görevli Başvuruları