Online Bedava Haftalık Ders Programı

Haftalık ders programları artık bilgisayarlarla yapılıyor. Ancak bunu yapan programlar oldukça pahalı, geliri az okullar bunu karşılamakta zorluk çekiyorlar. Böyle okullar için müjde! Yeni teknoloji ile Online Bedava Haftalık Ders programı hazırlayan bir

Online Bedava Haftalık Ders Programı
Bu içerik 3902 kez okundu.
ESKİŞEHİR- Odunpazarı Şehit Fazıl Yıldırım Anadolu Lisesi Google tarafından geliştirilen anguar-js teknolojisini kullanan ve masaüstü profesyonel bir program gibi çalışan uygulama ile okulunuzun haftalık ders programını hiçbir ücret ödemeden ve hiçbir program kurmadan İnternet üzerinden hazırlayabiliyorsunuz.
 
e-okul geliştiricilerine ilham verecek bu uygulamayı denemek için;
http://hdp.ueuo.com  yada http://hdp.esy.es/ adreslerine giriş yapınız.Sayfa giriş yapınca sayfanın altında yer alan video ile programla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
Giriş formunda yer alan "Yeni Okul" a tıklayıp okul kaydı yapabilirsiniz.Açılan formda nereye ne yazılacağı zaten açıkça yazıyor.

 

Formu doldurunca girmiş olduğunuz e-mail adresine giriş şifresi gönderilecek.
 


Gelen e-meilden şifrenizi not ediniz.

 
Şifreyi öğrencince http://hdp.ueuo.com sayfasında tekrar giriş yaparak e-posta adresi ve şifre ile sisteme giriş yapınız.
 
 
Sisteme giriş yapınca bu şekilde bir ekran karşınıza çıkacak.Gerekli girişleri yaparak ders programını hazırlayabilirsiniz.
 
 
 
Sisteme girişe kadar resimli anlatmaya çalıştık  16 dakikalık videoyu dikkatli izleyerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
EMEĞİ GEÇENLERİ YÜREKTEN TEBRİK EDİYORUZ!
 
 
 pekiyi.Com  
bedeva ders programı