11 Ocak Cuma günü tatil haberleri

11 Ocak kar tatili var mı? Yarın okullar tatil mi?

11 Ocak Cuma günü tatil haberleri
Bu içerik 810 kez okundu.

11 Ocak yarın hangi illerde okullar tatil?

Öğrenciler ve velilerin gözü kulağı kar tatili açıklamalarını çevrildi.

Kar yağışı nedeniyle bugün bazı illerde eğitime ara verildi.

Peki 11 Ocak kar tatili var mı? Yarın okullar tatil mi? 

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş'ta yarın 4 ilçede okullar tatil

 Kahramanmaraş'ın 4 ilçesinde olumsuz hava koşulları nedeniyle okullar 1 gün tatil edildi.
Kahramanmaraş'ta son bir hafta içerisinde etkili olan kar yağışı ve buzlanma sebebiyle Elbistan, Afşin, Ekinözü ve Nurhak ilçelerindeki kar tatili bir gün daha uzatıldı.  

BİNGÖL

Karlıova'da okullara kar tatili

 Bingöl'ün Karlıova ilçesinde eğitime bir gün ara verildi.
Bingöl'ün Karlıova ilçesinde yoğun kar dolayısıyla eğitime bir gün ara verildiği bildirildi. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, yoğun kar dolayısıyla ilçe merkezi ve bağlı köylerdeki tüm okullarda eğitim öğretime cuma günü için ara verildiği aktarıldı.  

11 Ocak Cuma günü tatil haberleri geldikçe buradan yayınlayacağız.

METEOROLOJİ’DEN UYARILAR

BUZLANMA VE DON OLAYI UYARISI

Ülkemizin kuzey, iç ve doğu kesimlerinde yer yer kuvvetli olmak üzere buzlanma ve don olayı beklendiğinden yaşanabilecek ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI

Yağışların; Balıkesir’in batısı, Çanakkale'nin güneyi, İzmir ve Aydın’ın kıyı kesimlerinde çok kuvvetli ve yer yer şiddetli (51-100 kg/m2), Edirne, Kırklareli, Tekirdağ'ın batısı, Çanakkale il merkezi, Antalya’nın doğu ilçeleri, Muğla ve Manisa çevrelerinde kuvvetli (21-50 kg/m2) olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuz şartlara karşı (ani sel, su baskını, yağış anında kuvvetli rüzgar ve fırtına, ulaşımda aksamalar vb.) dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

FIRTINA UYARISI

Rüzgarın; Kıyı Ege’de güney ve güneybatı (lodos) yönlerden kuvvetli fırtına (80-100 km/saat), Marmara’da fırtına (60-80 km/saat), Batı Akdeniz’in batısı, İç Ege, Batı ve Orta Karadeniz’de kuvvetli ve zaman zaman fırtına (50-70 km/saat) şeklinde esmesi beklendiğinden, fırtınanın oluşturabileceği hava, kara ve deniz ulaşımında aksamalar, çatı uçması, ağaç ve direk devrilmesi, soba ve baca gazı zehirlenmesi gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

Konya İçin Kar Tatili haberi bekleniyor. Yoğun kar yağışının etkisi altında kalan Konya ili için kar tatili 11 ocak 2019 Çarşamba olacak mı? 11 ocak 2019 Cuma Konya kar tatili var mı,

ankarada okullar tatil mi,konya'da okullar tatil mi,kayseri'de okullar tatil mi?,Niğde'de okullar tatil mi?,nevşehir'de okullar tatil mi?,ankara valiliği,ankara okullar tatil mi,vasip şahin,ankara kar tatili,vasip şahin twitter,ankara valiliği kar tatili son dakika,11 ocak 2019 okullar tatil mi ankara,ankara valiliği twitter

11 Ocak kar tatili için henüz bir açıklama yapılmadı. Açıklama yapılırsa sitemizde yer alacak.

kayseri'de okullar tatil mi? konyada okullar tatil mi? okullar tatil mi?ankarada okullar tatil mi ankara valiliği ankara okullar tatil mi vasip şahin ankara kar tatili vasip şahin twitter ankara valiliği kar tatili son dakik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500